UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Medium - A co, miała kobieta w uwalonych kaloszach stać na konferencji? Zadałeś sobie odrobinę trudu żeby zobaczyć czy pani wiceprezydent była na miejscu i łaziła po tym syfie ? Bo ja tam byłam i widziałam jej działania i zainteresowanie tematem jak żadnej władzy do tej pory. Najłatwiej to prostackie komentarze wstawiać.
mieszkanka dzielnicy