UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Medium - A co, miała kobieta w uwalonych kaloszach stać na konferencji? Zadałeś sobie odrobinę trudu żeby zobaczyć czy pani wiceprezydent była na miejscu i łaziła po tym syfie ? Bo ja tam byłam i widziałam jej działania i zainteresowanie tematem jak żadnej władzy do tej pory. Najłatwiej to prostackie komentarze wstawiać.

mieszkanka dzielnicy

Anuluj