UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co bierze gość, który pisze o wspieraniu "tęczowo-brunatnych"?! Musi być mocne, sam bym spróbował!!! A co do Romana Tkaczyka, to na tm zdjęciu trochę może Linda-Maurer, ale na żywo już nie! I jeszcze uwaga, że tytuł recitalu w kontekście ostatnich wydarzeń pogodowych w Elblągu, to strzał w "10"!!!
kulturalny stefek