UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ciekawy - Dzisiaj w Polsce nikt nie przestrzega - prawa, konstytucji, wyroków sędziów, bo są neo, jedyne słuszne prawo " robi " PO, to jak redaktor ma bronić praw fizyki, jak wszyscy wodę leją I słychać okrzyki- pięć koma osiem . nadchodzi... wszyscy nad rzekę... do łodzi!!! Uwaga, uwaga - nadchodzi

5,8

Anuluj