UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Olaf6 - Ceny z kosmosu? Tylko ktoś kto ogląda reublike może tak powiedzieć. Tylko w waszym świecie równoległym 20 % inflacji w rok i 50 % w 3 lata za rządów pis to wina kosmitów.

Zawsze wina Tuska

Anuluj