UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I dalej parkujcie na trawnikach niszcząc zieleń buraki!!! Straż Miejska i Policja może ruszy wreszcie 4 litery i zrobi porządek z wiesniakami.


Anuluj