UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I dalej parkujcie na trawnikach niszcząc zieleń buraki!!! Straż Miejska i Policja może ruszy wreszcie 4 litery i zrobi porządek z wiesniakami.
I dalej parkujcie na trawnikach niszcząc zieleń buraki!!! Straż Miejska i Policja może ruszy wreszcie 4 litery i zrobi porządek z wiesniakami.