UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To My mamy nowego prezydenta miasta, od kiedy?No długie spanie nie popłaca czego jestem przykladem. Jak się kładłem spać to Portel ładował się Wróbleskiemu do dupy bez mydła, a tera nowy prezydent i coś nie bardzo łączy. Sprawa jest prosta zabrakło w elblągu wazelinki i mydła...

rycerz spod góry Chrobrego

Anuluj