UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za Bożeny Sielewicz Wydział deparatament kultury lepiej działał, jak widac, nauka poszła u kogoś w las, nie ma zastepstwa, jak widać ciezko zastąpic osobę kompentetną na stanowisku dyrektora kultury w elblagu, brak pani Bożeny jest widoczny gołym okiem... niekórzy nadjąsię tylko na to aby grac drugie, trzecie skrzypce, w oddali podawać tacę i milczeć...


Anuluj