UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
SKoro jest w bipie to można a ty nie bedziesz nikomu niczego zabraniał i pisałco ejst savori a co vivre :) tgeż coś pfff dobrze że dzienikarze portale o tym napisali, szybciej niż ogłosił to jakiś prezydent na spotkaniu kum