UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bzdur nie pisać, głupich komentarzy nie pokazywać! A tak poważnie - bardzo fajna inicjatywa, oby się udało! Tylko Panie Redaktorze Sebastianie, nie da się obskoczyć wszystkiego telefonem komórkowym! A szczególnie zdjęć!!! Tym bardziej, jak jest porównanie ze zdjęciami Pani Ani z rozgrywek II ligi siatkówki kobiet, a raczej dziewcząt! Jakość tych Pana "fotek" zniechęca do siatkówki - zarówno technicznie jak i kompozycyjnie! PortEL przyzwyczaił nas do innej jakości fotografii !!!

zdegustowany stefek

Anuluj