UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I co tam powstanie, takie baraki tylko z nowszych materiałów? A może cyrk objazdowy się zmieści? Bo znając rzeczywistość to na pewno nic nowoczesnego.

huopaki_z_barakufff

Anuluj