UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W jaki sposób można wprowadzić prawo, nakazujące podanie nazwiska / personalia/ ludzi, którzy niesprawiedliwie osądzili niewinnych ludzi - bez przedawnienia i bez aktu łaski!!!!!.


Anuluj