UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W jaki sposób można wprowadzić prawo, nakazujące podanie nazwiska / personalia/ ludzi, którzy niesprawiedliwie osądzili niewinnych ludzi - bez przedawnienia i bez aktu łaski!!!!!.
W jaki sposób można wprowadzić prawo, nakazujące podanie nazwiska / personalia/ ludzi, którzy niesprawiedliwie osądzili niewinnych ludzi - bez przedawnienia i bez aktu łaski!!!!!.