UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co z podwyżkami dla pracowników oświaty - administracji i obsługi. Miały być po podwyżkach nauczycieli i co i gó... o.Wstyd dla włodarzy miasta.
A co z podwyżkami dla pracowników oświaty - administracji i obsługi. Miały być po podwyżkach nauczycieli i co i gó... o.Wstyd dla włodarzy miasta.