UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co z podwyżkami dla pracowników oświaty - administracji i obsługi. Miały być po podwyżkach nauczycieli i co i gó... o.Wstyd dla włodarzy miasta.


Anuluj