UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
najgorsza praca, nie podaję ręki smerfom i nie rozmawiam z nimi bo się wywyższają w imię kodeksu a tego nie lubię i jeszcze prosze ludzi o pomoc jak kogoś nie potrafią złapać a im za to płacą a innnym nie, i jeszcze ta emeryturka nie pomagać im