UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

najgorsza praca, nie podaję ręki smerfom i nie rozmawiam z nimi bo się wywyższają w imię kodeksu a tego nie lubię i jeszcze prosze ludzi o pomoc jak kogoś nie potrafią złapać a im za to płacą a innnym nie, i jeszcze ta emeryturka nie pomagać im


Anuluj