UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tylko karol nawrocki juz od 6 sierpnia, czekamy, elblag za nawrockim! super że duda ułaskawił bąkiewicza a jakaś baba dostała piany hahaha
tylko karol nawrocki juz od 6 sierpnia, czekamy, elblag za nawrockim! super że duda ułaskawił bąkiewicza a jakaś baba dostała piany hahaha