UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma nic za darmo ! Nie możemy siedzieć w ciemnej piwnicy oszczędzając na jedzeniu bo kosztuje ! Nic się nie dzieje to też źle a wytłumaczyć że nam się należy bo płacimy podatki to abstrakcja ! W takiej sytuacji impreza musiała by być w pomieszczeniu zamkniętym tylko dla tych co dokumentują dochody i pracą ten podatek a więc coś za coś !


Anuluj