UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

UNIA była atrakcyjna i dobra w roku 2004,kiedy do niej wchodziliśmy... obecnie to narzędzie do rozwalenia Europy - kwestia tylko, kto tym kieruje i w czyim interesie... US/Izrl? Kilka glob-korpo? Grupa Bilderberg? CFR?... Przecież dziś UE to już parodia para-pańśtwa regulowana przez regulacje, biurokracje, komisje, dyrektywy dyrektyw... tak pięknie zagmatwane, byście nie pytali o odpowiedzialnych odbierania wam CO DZIEŃ Waszych praw, dorzucania nowych obowiązków, nowych regulacji, kolejnych wymogów do spełnienia i postępującym NADZORZE nad KAŻDĄ dziedziną życia... a o renomie tych instytucji świadczy choćby błyskotliwa kariera gości, których normalnie powinien ścigać prokurator za np. "zimne termy"


Anuluj