UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety będzie i Batyr i pis i konfa rządzić, taki efekt KO, która nie potrafiła działać w kupie, a sila jak wiemy zawsze tkwi w kupie,


Anuluj