UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety będzie i Batyr i pis i konfa rządzić, taki efekt KO, która nie potrafiła działać w kupie, a sila jak wiemy zawsze tkwi w kupie,
Niestety będzie i Batyr i pis i konfa rządzić, taki efekt KO, która nie potrafiła działać w kupie, a sila jak wiemy zawsze tkwi w kupie,