UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie jakie szczęście nas spotkało takiii fachowiecccc !... a jaki oddany dla Elbląga... takie szczęście... Tak na poważnie patrząc na zdjęcie - to już widać że Elbląg nie dostanie ani centa.

M R .

Anuluj