UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie jakie szczęście nas spotkało takiii fachowiecccc !... a jaki oddany dla Elbląga... takie szczęście... Tak na poważnie patrząc na zdjęcie - to już widać że Elbląg nie dostanie ani centa.
M R .
Ludzie jakie szczęście nas spotkało takiii fachowiecccc !... a jaki oddany dla Elbląga... takie szczęście... Tak na poważnie patrząc na zdjęcie - to już widać że Elbląg nie dostanie ani centa.
M R .