UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bez obaw! Przetarg wygra firma usmiechniętego wyborcy, który będzie szukał podwykonawców i temat budowy będzie trwać LATAMI. Tak się zarabia, tak wyglądają biznesy uśmiechniętej polski.


Anuluj