UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Zastanawia mnie fakt utożsamienia każdej krytyki czy innego zdania z pisowcami ?przeciez oprócz fanatyków czy wyznawców obu partyjnych ideologii są jeszcze normalni ludzie !!!" - A może - Zastanawia mnie fakt utożsamienia każdej krytyki konfy i pis czy innego zdania, tylko z LEWAKAMI? przecież oprócz fanatyków lewaków czy wyznawców obu partyjnych ideologii są jeszcze normalni ludzie, co nie ?!!!

Netkot

Anuluj