UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Zastanawia mnie fakt utożsamienia każdej krytyki czy innego zdania z pisowcami ?przeciez oprócz fanatyków czy wyznawców obu partyjnych ideologii są jeszcze normalni ludzie !!!" - A może - Zastanawia mnie fakt utożsamienia każdej krytyki konfy i pis czy innego zdania, tylko z LEWAKAMI? przecież oprócz fanatyków lewaków czy wyznawców obu partyjnych ideologii są jeszcze normalni ludzie, co nie ?!!!
Netkot