UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zastanawia mnie fakt utożsamienia każdej krytyki czy innego zdania z pisowcami ?przeciez oprócz fanatyków czy wyznawców obu partyjnych ideologii są jeszcze normalni ludzie !!!
Zastanawia mnie fakt utożsamienia każdej krytyki czy innego zdania z pisowcami ?przeciez oprócz fanatyków czy wyznawców obu partyjnych ideologii są jeszcze normalni ludzie !!!