UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Czy - Napisz jak ekologicznie będą dowożone produkty do wytworzenia tego biometanu typu padlina, odpady roślinne, czy obornik i jakie piękne zapachy będą gdy kilkanaście takich ciężarówek z padlina będzie oczekiwało na odbiór, w lipcu przy 30 stopniach. Sam proces może i nie będzie aż tak uciążliwy, co i w to wątpię. Niech inwestor postawi sobie biometatownie u siebie w Krasinie i nikt nie będzie protestował, ma tam tyle wolnego pola na taką inwestycję

ggg

Anuluj