UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chłopaki mają za czym tęsknić Mam pięćdziesiąt lat i znam z własnego doświadczenia lata osiemdziesiąte i kolejne. To najpiękniejszy czas w Polsce i na świecie. Potęga namiętności i wypływu najcudowniejszej muzyki. Dziś wszyscy już grają lata osiemdziesiąte choć mamy 2025 rok. Ta muzyka nigdy nie zginie. Grajcie jak Kurt Cobain czy Oasis, Pet Shop Boys czy Depeche Mode. Muzyka kultowa. Obecnie słucham Suffocating Minds/SFMD. Są genialni.


Anuluj