UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
heh, Tusk włąśnie popchnął poprawkę do "ustawy gazowej", że strategiczne rezerwy gazu nie muszą być trzymane na terytorium RP, mogą być za granicą pod warunkiem, iż (tu zapewne niemiecki) dostawca zagwarantuje ich zwrot w ciągu 50 dni (!)... jednocześnie polskojęzyczny rząd uciął już inwestycje w kilku miejscowościach w zbiorniki gazu... za to w Niemczech za Odrą ruszyły inwestycje w magazyny gazu... może w tą "poprawkę" wpisuje się nieźle nagonka na biogaz - przecież to fe, niedobre i nieładnie pachnie... po co Polakom taki gaz? Przecież będziemy mieć magazyny za Odrą! :(... to już tragi-parodia państwa, tudzież nowa wersja rozbiorów...
2084