UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a moim zdaniem te wszystkie zmiany są bezsensowne. dawniej było dużo lepiej i wygodniej, łatwiejsze połączenia, bezprzesiadkowe, po co to zmieniać??? zrozumiałe jest, że miasto się rozwija, powstają nowe osiedla, ale komunikacja miejska jakoś się cofa w rozwoju a nie rozwija...11 nigdy nie jeździła dookoła miasta, to 13 i 7 miały najdłuższe trasy, nic nie ulepszyli tylko pogorszyli. typowa komunikacja dla emeryta, któremu się nie spieszy bo ma duuużo wolnego czasu. niech te mądrale co to wymyślili się tak przejadą każdą linią, postoją na przystanka, po przesiadają się, tak żeby zdążyć na czas. może jakieś wnioski z tego wyciągną.


Anuluj