UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto emerytów i rencistów :( przy okazji autobusy na Dębice też powinny jeździć częściej! No i na rynek we wtorek i piątek!
Miasto emerytów i rencistów :( przy okazji autobusy na Dębice też powinny jeździć częściej! No i na rynek we wtorek i piątek!