UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pytanie do Pana Wójta Gminy Gronowo Elbląskie... co z 12stką do Jeglownika? Temat już nieaktualny? Ludzie wciąż czekają...

Agattt Jeglownik

Anuluj