UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę że przedstawiciele ZKM powinni przejechać się tym autobusem szczególnie w sobotę i niedzielę. Myślę że to wstyd dla takiego miasta jak Elbląg. W te dni już wsiadanie na ul. Ogólnej w kierunku ogrodów jest klęską multum ludzi maleńki autobus, mniejszych już chyba nie ma. Poza tym jeżdża chyba już najbardziej zdezelowane autobusy. Trochę szacunku dla tych ludzi nie każdy ma auto.
Margolcia