UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ok nie znam historii bąkiewicza ale czy naprawdę on i inni robią jakieś złe rzeczy które godza w bezpieczeństwo kraju? Pytam się? Sami z siebie kontorluja granice, ukazują słabośc straży granicznej i milicji a wy co robicie? jatrzycie bo oni trzymają z pisem a nie z po i to was boli, o podziały chodzi, polityczni w tc takie madre kobitki jakies z tv jakie one przecwiko ruchowi obrony granic ale wygodnie i bezpiecznie się takei dyrdrymały gada z własnej strefy komformtu, a niech idzie na granice i sama zobacyz co się dzieje a nie ufa zamnipulowanej narracji tvp tvn polshit czy łonetu... Ruch Obrony Granic pomaga a nie szkodzi a Bąkiewicz sam tego nie robi, wieć bez podniety że niby jakiś naziol czy ktoś, na pewno lepszy niz wulgarne osiem gwiaz (co równie mogą sugerować je.... tvn) hehe