UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie nadanżam z tymi koncertami w Elblągu. Wiele imprez przelatuje obok. Może warto wrócić do starych sprawdzonych metod reklamowych w wersji papierowej. Miesięczny Elblaski Informator Kulturalny leżący u Seniora na stole w kuchni, obok okularów wiele by pomógł. A przypominam, że jest nas ok 35 % po 60 roku życia w Elblągu.