UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bąkiewicz to żaden patriota. Wstydzą się za niego prawdziwi Polacy i Polki. To wstyd żeby ktoś taki był chwalony przez Dudę i Batyra. Zresztą polityka w Polsce to poziom dna do potęgo entej.


Anuluj