UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bąkiewicz to żaden patriota. Wstydzą się za niego prawdziwi Polacy i Polki. To wstyd żeby ktoś taki był chwalony przez Dudę i Batyra. Zresztą polityka w Polsce to poziom dna do potęgo entej.
Bąkiewicz to żaden patriota. Wstydzą się za niego prawdziwi Polacy i Polki. To wstyd żeby ktoś taki był chwalony przez Dudę i Batyra. Zresztą polityka w Polsce to poziom dna do potęgo entej.