UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Eberhard Autochton - W 1902 roku był Elbing jak już. Elbląg mamy dopiero od 80ciu lat powrotu do Polski. Warto znać historię.
@Eberhard Autochton - W 1902 roku był Elbing jak już. Elbląg mamy dopiero od 80ciu lat powrotu do Polski. Warto znać historię.