UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam nadzieję ze szybko pan/i worci do zdrowia :)) jakim trzeba byc niewychowanym i pozbawionym kultury człowiekiem aby pisać takie rzeczy


Anuluj