UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nie jest impreza masowa a ty bredzisz... Zmiana to 8 ratowników - 6 na punktach i dwóch w rezerwie dla rotacji. Cała ekipa obsługująca dawny basen na całej jego przestrzeni to były 2 3 stałe stanowiska plus jedno na łodzi i jedyny wypadek który znam z autopsji to śmierć 10 latka na części wojskowej - nominalnie wcale nie objętej dozorem. Nie masz jak widzę zielonego pojęcia o organizacji pracy zespołu ratowniczego który dysponuje łącznością radiową. Obiekt dzięki konstrukcji uważam za super-bezpieczny, Bójki na parkingi to nie sprawa Ratowników ale może zaproś chłopaków z Olimpii zapewne szybko uspokoją "szybkorękich".... Na facebooku jest fajny filmik pewnie z Włoch pokazujący właśnie jak należy pacyfikować takich szybkorękich którym się wydaje że są mocni i nieśmiertelni... A na Halickiej miejsca jest dość tyle że ten rodzaj terapii miły nie jest.... Na wielu obiektach w Niemczech jest zdecydowanie słabsze zabezpieczenie a na jeziorach sam czasami byłem zaniepokojony brakiem reakcji ich służb ratowniczych ale o dziwo nawet potencjalni "pacjenci" na ogół dopływali sami choć styl paniczny budził niepokój. Na szczęście zawsze mam pod ręką płetwy a co one znaczą w czasie akcji czy holowania każdy ratownik wie. Na tym obiekcie każdego można podjąć z wody w zasadzie nawet do niej nie wchodząc - z brzegi. Dlatego tak go zbudowano - dla bezpieczeństwa dzieci
MariuszLewandowski-Fc