UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie. Ustąpienie pierwszeństwa pieszemu na pasach jest dla nich strasznym ciosem w ego. Nasi miejscy rajdowcy wyzywają pieszych od "świętych krów" podczas kiedy sami bez refleksji zasuwają ponad ograniczenia prędkości oraz roszczą sobie wyłączne prawo nie tylko do jezdni, ale też do wszystkich trawników i chodników.

ó

Anuluj