UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Głos z oddali tłumu - Dobrze prawisz - to atrakcja dla dzieci i dlatego "betonoza" dzieli niecki - dla dobrej kontroli bezpieczeństwa przez ratowników. Taka konstukcja wynika właśnie z konieczności kontroli dzieci i przez rodziców i przez Ratowników szczególnie z kilku Garbów które są nawiązaniem do dawnego Garbu gdzie było stałe stanowisko ratownicze. Te szerokie betonowe pasy są łatwe do sprzątania i bezpieczne dla ruchu pieszego a trawy jest dość i generalnie chyba można podnieść pojemność obiektu do 2 tyś osób Leżaków i parasoli brakuje ale oile wiem są już zamówione - chyba nikt nie myślał o aż tak dużej frekwencji w takim czasie. Ekipy ekspedientów sprzedających lody mimo podziału pracy nie wyrabiały "Dupę" masz tam moczyć nie urywać ale wbrew temu co piszesz to dobry europejski standard dokładnie taki sam jak w Niemczech - kraju kilka ray od nas bogatszym... Kanclerz Merkal nie chciała dołożyć się do rewitalizacji a dziś pewnie niejeden niemiecki biznesmen chciałby to mieć swoje kebaby, Może nie tyle czegoś za mało co za dużo ludzi - ciasnota faktycznie jest. Ale to też ma swoje uroki

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj