UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bądźmy świadomi, że to tekst zamówiony, Portel nie ma u siebie i nigdy nie miał takich testów konsumenckich. Otwierało się w ostatnich latach w naszym mieście sporo obiektów użyteczności publicznej i Redakcji nie chciało się testować toru Kalbar i poetycko opisać wrażenia z lodu, nie było też takich testów jak ruszał plac zabaw na Dolince. Ale ok, trzeba z czegoś żyć. Teraz poważne pytanie. Obiekt podpada pod ustawę o organizacji imprez masowych, przy takiej ilości osób jednorazowo na obiekcie. Mając tyle ludzi na meczach Olimpia musi stosować specjalny protoków. Jak to jest na tym nowym obiekcie? Przeliczyliście ilu ratowników przypada na uczestników? Kto zajmuje się interwencją jak będzie bójka? Jak wygląda zabezpieczenie medyczne. Mówimy o ponad 100 osób, to powyżej limitu z tej ustawy.