UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Opublikujcie oświadczenia dyrektorów szkół, tam dopiero jest „bieda”. Tylko kilka nieruchomości i „małe oszczędności „.
Dyrektor 100%
Opublikujcie oświadczenia dyrektorów szkół, tam dopiero jest „bieda”. Tylko kilka nieruchomości i „małe oszczędności „.
Dyrektor 100%