UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Opublikujcie oświadczenia dyrektorów szkół, tam dopiero jest „bieda”. Tylko kilka nieruchomości i „małe oszczędności „.

Dyrektor 100%

Anuluj