UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zróbcie tablice na cmentarzu Dębica. Zmieniono miejsce wjazdu i teraz dojazd do starej części staje się wyzwaniem dla osób chcacych tam dojechać.


Anuluj