UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
cyt. "W 2026 roku ma rozpocząć się jest etap remontu torów na odcinku Elbląg-Malbork. " Kto to pisał? Czy wy w redakcji czytacie tekst przed wstawieniem na stronie? I jak- remont do końca grudnia czy w 2026? Portel robi się jak gazetka szkolna....
ehhh