UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

cyt. "W 2026 roku ma rozpocząć się jest etap remontu torów na odcinku Elbląg-Malbork. " Kto to pisał? Czy wy w redakcji czytacie tekst przed wstawieniem na stronie? I jak- remont do końca grudnia czy w 2026? Portel robi się jak gazetka szkolna....

ehhh

Anuluj