UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech policja się wypowie o ile wzrosła liczba wypadków na przejściach w tym śmiertelnych gdy pieszy czy rowerzysta na ścieżce ma pierwszeństwo i czy robią coś w tym kierunku żeby powrócić do starych przepisów w trosce o bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu. Ano się nie wypowie bo statystyki są zatrważające a dla nich jak widać zdrowie i życie ludzkie jest niewiele warte a ważniejszy jest nieprzemyśłany i szkodliwy przepis.


Anuluj