UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak dzisiaj towarzystwo samochodowe zwalniało gdy policjant rano stał na Dąbka. A każdego dnia przekraczają prędkość. Rowerzystki zwłaszcza w wieku senioralnym przejeżdzają na przejściach bez ścieżki rowerowej zamiast przeprowadzać. Piesi nie ustawiają się na przejściu po prawej stronie. Kiedyś nie było ścieżek rowerowych ale macie okazję teraz się doedukować albo wasze dzieci i wnuki niech wam o zasadach powiedzą.
wiedzatopotęga