UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu to najlepiej czekać aż auto się zatrzyma i najlepiej wtedy bezpiecznie przejść. Nie raz byłam świadkiem jak jakiś wariat ledwo co wy hamował.
W Elblągu to najlepiej czekać aż auto się zatrzyma i najlepiej wtedy bezpiecznie przejść. Nie raz byłam świadkiem jak jakiś wariat ledwo co wy hamował.