UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu to najlepiej czekać aż auto się zatrzyma i najlepiej wtedy bezpiecznie przejść. Nie raz byłam świadkiem jak jakiś wariat ledwo co wy hamował.


Anuluj