UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta nasza policja to może do roboty się weźmie i trochę postoją przy przejściach i gdzie są ograniczenia prędkości ludzie zapierdzielają jak głupki wszędzie im się spieszy

Ppp

Anuluj