UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przykre jest to, że ani kierowca ani piesza nie zachowali wystarczającej ostrożności podczas tak niebezpiecznego miejsca jaki są przejścia dla pieszych. Zmiany przepisów tak otumaniły pieszych, że nie skupiają się wystarczająco podczas tej czynności. W tym przypadku kierowca wyjątkowo powinien się skupić jadąc pod słońce.

ok.

Anuluj