UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież mieli przebudowywać perony, aby były wysokie, miały powstawać wiadukty. UŚMIECHNIĘTA POLSKA na nic pieniędzy nie ma. Brawo wyborcy!
Przecież mieli przebudowywać perony, aby były wysokie, miały powstawać wiadukty. UŚMIECHNIĘTA POLSKA na nic pieniędzy nie ma. Brawo wyborcy!