UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież mieli przebudowywać perony, aby były wysokie, miały powstawać wiadukty. UŚMIECHNIĘTA POLSKA na nic pieniędzy nie ma. Brawo wyborcy!


Anuluj