UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Boże mój! Departamenty w Urzędzie Miejskim w Elblągu. Nie można tego po prostu nazywać działami? Brzmi jak by to był Kongres amerykański.


Anuluj