UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pytanie czy te tabliczki muszą być robione za tak ogromne pieniądze???!!!! Można zrobić skromniejsze, jak urzędnicy mówią że trzeba oszczędzać!!! Dlaczego nikt w ratuszu nie oszczędza mówią by inni robili to???
Mirek12