UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pytanie czy te tabliczki muszą być robione za tak ogromne pieniądze???!!!! Można zrobić skromniejsze, jak urzędnicy mówią że trzeba oszczędzać!!! Dlaczego nikt w ratuszu nie oszczędza mówią by inni robili to???

Mirek12

Anuluj