UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@SW. - Chyba jesteś burak ze wsi, pewnie Markusy PiS skoro pytasz o badanie wody bo dla mnie jest oczywiste że przed każdymi zawodami pływackimi jest obowiązek zbadania ! Nikt nikogo nie może narażać na ewentualne zatrucie i nikt nikogo nie zmusza do udziału w zawodach ! Ok ?


Anuluj