UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ploterek - Jeśli chodzi o robienie zdjęć, jest to legalne lecz zamieszczanie ich z wizerunkiem bez zgody jest łamaniem prawa. Zawsze istnieje możliwość "blur"
meziiiii
@Ploterek - Jeśli chodzi o robienie zdjęć, jest to legalne lecz zamieszczanie ich z wizerunkiem bez zgody jest łamaniem prawa. Zawsze istnieje możliwość "blur"
meziiiii