UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ploterek - Jeśli chodzi o robienie zdjęć, jest to legalne lecz zamieszczanie ich z wizerunkiem bez zgody jest łamaniem prawa. Zawsze istnieje możliwość "blur"

meziiiii

Anuluj